web analytics

Homilie wygłoszone w trakcie Triduum Stradomskiego 2010

przez Tomasz Zieliński | sty 26, 2010 | 350 Rocznica, Duchowość, formacja, internet, media, Prowincja Polski, Zgromadzenie Misji | 0 komentarzy

stradom_kosciol_front23, 24 i 25 stycznia, jak corocznie, w kościele seminaryjnym pw. Nawrócenia św. Pawła na Stradomiu w Krakowie Księża Misjonarze przeżywali Triduum Odpustowe ku czci Nawrócenia św. Pawła. Poniżej zamieszczamy nagrania homilii wygłoszonych w tych szczególnych dniach przez przewodniczących liturgii w poszczegónych dniach:  ks. Jana Dyducha (sobota), ks. Pawła Holca CM, (niedziela) oraz J.E. ks. kardynała Stanisława Dziwisza (Uroczystość Nawrócenia św. Pawła)

Dzień Pierwszy, 23 stycznia 2010.

„Przyszłość zaczyna się dziś”

ks. prof. dr hab. Jan Maciej Dyduch,

Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Kierownik Katedry Ustroju i Prawa Osobowego Kościoła; Kurator Katedry Historii Prawa Kanonicznego (UPJPII)

Dzień Drugi, 24 stycznia 2010

„Miłosierdzie – Misja”

ks. dr Paweł Holc CM,

Asystent Wizytatora Prowincji Polski, Adiunkt w Katedrze Teologii Dogmatycznej na Wydziale Teologicznym UPJPII, wykłądowca Teologii Dogmatycznej w ITKM, superior i proboszcz parafii NMP z Lourdes w Krakowie.

Dzień Trzeci, 25 stycznia 2010
Uroczystość Nawrócenia św. Pawła

„Wierność Chrystusa, wierność kapłana”

J.E. ks. kardynał Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski

.

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.