web analytics

Delegacja polska na Zjazd Generalny WMM

przez Tomasz Zieliński | lip 23, 2015 | JMV, Rodzina Wincentyńska, Wydarzenia | 0 komentarzy

agJMV-head-polonia

IV Zgromadzenie Generalne Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej rozpoczyna się 24 lipca 2015 i potrwa do 28 lipca w Domu Prowincjalny Zgromadzenia Misji (Prowincja Salamanki) w Santa Maria De Tormes  w  Salamance w Hiszpanii.

Polska delegacja w składzie (kolejność jak na zdjęciu): Dorota Nowakowska, S. Agnieszka Dutka SM, Radna Krajowa, S. Anna Pliś SM, Bartosz Wyrzykiewicz, Przewodniczący Krajowy, dotarła na miejsce szczęśliwie. W trakcie Zjazdu będę również zapraszać młodzież wincentyńską do udziału w Światowym Dniach Młodzieży i poprzedzających je Wincentyńskich Dniach Młodych w 2016 r. w Krakowie i Piekarach.

Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich uczestnikach Zgromadzenia.

[zdjęcie: archiwum Bartosza Wyrzykiewicza]

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.